LEVAY
MEKANİK SAN. TİC. A.Ş.

Hakkımızda

Mekanik tesisat sektöründeki 10 yıllık tecrübemizi, 2014 yılından beri Levay Enerji A.Ş. olarak başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesinin bilinen, aranan ve tercih edilen Elektrik ve Mekanik Taahhüt Tesisat firması haline getirdik. Levay Enerji A.Ş. Elektrik Proje ve Taahhüt alanında liderliğini sürdürmekte, güçlü ve emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.
2019 yılı ile birlikte yeni bir yapılanmayla, mekanik tesisat sektöründe de lider olma potansiyelimizi kinetiğe dönüştürmek, geçmişimizden aldığımız deneyimlerimizi inovatif model ve sistemlerle birleştirerek fark yaratmak amacıyla yolumuza Levay Mekanik A.Ş. olarak devam ediyoruz.

İş Anlayışımız

Genç yaşta edindiğimiz tecrübemize yenilerini katarak, İçimizdeki potansiyel ve kinetik enerji ile etik anlayışımızı harmanlayarak, Mekanik tesisat sektöründe fark yaratarak, Genç, dinamik, tecrübeli ve empati sahibi kadromuzla, örnek ve önder olan bir mühendislik anlayışı sunuyoruz.

İş Alanlarımız

Endüstriyel Tesisler, Konutlar ve Rezidanslar, Okullar, Hastaneler, Oteller, Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri ve Ofis Binaları